Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Szkoła to nie kościół". Akcja billboardowa w Lublinie i innych miastach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2017 r. o 20:05 Powrót do artykułu
Chętnie dowiem się kto to jest lewak szanowna/y Pani/e....Bardziej lewackiej partii niż panujący nam PIS nie było od wielu lat! Może warto trochę poczytać i uzupełnić wiedzę. Plakat jest bardzo dobry i trafia w punkt, bo miejsce religii jest w kościele, a nie w państwowej szkole!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić czarną bandę ze szkół !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Francji zerwali z Kosciołem - i co teraz mają ? Człowiek bez wiary to człowiek bez zasad , prędzej czy później źle się cos takiego kończy .Fanatyzm ,,religijny" tez nie jest dobry , mam na myśli ludzi którzy pod przykrywką religii uprawiają np. terroryzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
We Francji zerwali z Kosciołem - i co teraz mają ? Człowiek bez wiary to człowiek bez zasad , prędzej czy później źle się cos takiego kończy .Fanatyzm ,,religijny" tez nie jest dobry , mam na myśli ludzi którzy pod przykrywką religii uprawiają np. terroryzm.
x napisał:
Moralność nie jest domeną religii. Nierzadko ateiści są bardziej świadomi swoich zasad etycznych od osób wierzących. Dlaczego? Bo muszą je sobie sami wypracować, nikt ich im nie daje na kamiennych tablicach. Na Zachodzie zawiodło multi-kulti i mieszanie kultur, które nie mają żadnych wspólnych mianowników. Druga sprawa to szkoły religijne, nad którymi państwo nie ma żadnego nadzoru i wglądu. Naprawdę, nie mówmy że katolicyzm to dla nas jakieś wybawienie, bo przez ostatnie kilkaset lat ten chrześcijański panbuk musiał nas strasznie nie lubić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak wiary brak zasad czyli zwykła pustka w głowie i w sercu a tylko prymitywne stworzenia tak potrafią funkcjonować. Ciekawe że potrafią tak samo jak katolicy obchodzić święta ubierać choinkę a w chwilach trwogi poszukiwać Boga. Przemawia nimi wyłącznie ich prymitywna prostota i brak inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra akcja!! Gonić okupanta !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Brak wiary brak zasad czyli zwykła pustka w głowie i w sercu a tylko prymitywne stworzenia tak potrafią funkcjonować. Ciekawe że potrafią tak samo jak katolicy obchodzić święta ubierać choinkę a w chwilach trwogi poszukiwać Boga. Przemawia nimi wyłącznie ich prymitywna prostota i brak inteligencji.
Wow... Na pierwsze zdanie aż nie chce mi się odpowiadać, bo mi rączki opadły. Co do drugiego... Cóż, choinka akurat nie jest chrześcijańskim zwyczajem ;). Podobnie zresztą jak termin świąt bożego narodzenia (Saturnalia). Termin wielkiejnocy też jest w miejscu pogańskiego święta przesilenia, a jajka i zajączki też są pogańskie. Więc spore pudło z tymi zwyczajami. No i też nie każdy stosuje taktykę "jak trwoga to do Boga", więc kolejne pudło. Rozumiem, że Rozmówca o ateiźmie wie tyle, co ksiądz z ambony powiedział?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła to nie kościół - nie musisz do niej chodzić w niedzielę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drukarz odmówił usługi fundacji LGBT. Sąd zasądził grzywnę. Teraz należy uczynić to samo z firmą reklamową !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo-świetna akcja!:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród zaczyna myśleć. Pogoni wreszcie tą czarną hołotę!! Czas najwyższy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Szkoda ze pieniazki poszły na bilbordy a nie na jakiś szczytny cel - np pomoc chorym dzieciom
Albo lepiej na Caritas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KATOLICKIE SZKOŁY - są coraz bardziej oblegane. To zadaje kłam akcji bilboardowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy podziwiają papieża Polaka, wielu mocno krytykuje go za stanowisko wobec antykoncepcji i przez to przyczynianie się do zwiększenia zachorowań na AIDS w Afryce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość przypadków buntu wobec jezusa chrystusa, ateizmu jest spowodowana umiłowaniem grzeszenia, bezbożnego świata i jego pożądliwości, buntownicy beda odrzucać prawdę --->> "(świat) mnie nienawidzi, bo ja świadczę o nim, że jego uczynki są złe" - ewangelia jana 7:7 ________ , " nie stawajcie się niewolnikami ludzi " - 1 list do koryntian 7:23b biblia warszawska ..... wmówiono ludziom, że bez organizacji religijnych czy różnych ludzi nie mogą być zbawieni, nie mogą mieć wiary i przez to wielu jest niewolnikami czy to watykanu, papieży czy niewolnikami organizacji Świadków jehowy i strażnicy itd. nie , potrzeba księży, papieży, marii, tzw świętych ani organizacji religijnych jak organizacja Świadków jehowy i inne. wystarczy żywy - wszechmogący jezus chrystus ... " i nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni " - dzieje apostolskie 4:12 ... " jezus znowu powiedział do nich: ja jestem światłością świata. kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość życia " - ewangelia jana 8:12 , ***mieczducha888.blogspot.com/2017/03/lublin-spsk-nr-4-faszywe-bilety-do.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarownicy precz ze szkół!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego w życiu żaden Ksiądz nie pojmie - Biskupi też!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolickie szkoły uczą na lepszym poziomie. Ale to wolny kraj - w wielu szkołach religia to tylko jeden z przedmiotów. Szkoda, że nie wszyscy potrafią to zaakceptować i muszą wsadzać kij w mrowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapożyczone: "lewak to człowiek uważający za swój wewnetrzny obowiązek niesienie pomocy i ułatwianie życia wszystkim wokół, w ramach wymyślonych przez siebie jedynie dopuszczalnych standardów. za pieniądze odebrane innym. pomagać chce za wszelką cenę, nawet wbrew woli tych, którym pomaga, osiągając efekty przeciwstawne do zakładanych, powiększając liczbę wymagających pomocy albo w związku z ich stopniowym zubożeniem albo rozszerzeniem definicji wymagających pomocy. porażki wynikające z przeciwskuteczności efektów swojego systemu zasad chce eliminować rozszerzając tenże system i pogłębiając skalę rujnacji tych, którym pomagać chce. nie jest zdolny przyjąć do wiadomości, że złe są jego zasady i stąd daremność w ich realizacji. dodatkowo szuka wsparcia w społeczeństwie wśród ludzi, którzy mają osobisty egoistyczny finansowy interes w jego podtrzymywaniu - egzekutorach jego dzialań oraz wśród zmanipulowanych propagandowo, niezdolnych z powodow intelektualnych, finansowych i wykształcenia rozpoznać manipulacji i oszustwa jego zasad. pokusiłbym sie o taką ilustrację: lewak uważa, że najlepszym sposobem przemieszczania się człowieka jest korzystanie z kończyn górnych. wprowadza więc obowiązek "chodzenia" przy pomocy rąk. powstają specjalne agendy państwa lewackiego zajmujące się wytwarzaniem ochronnych przyodziewków na ręce, łokcie, ramiona i brzuchy. odpowiednie instytuty badawcze opracowują specjalistyczne metody ochrony twarzy, uszu i szyi przed nieuniknionym kontaktem z błotem, kałużami i wszystkim tym, co napotykamy na drodze. co jakiś czas wybuchają intelektualne dyskusje wśród intelektualistów lewackich prowadzące do liberalizacji zasad. dzięki nim można poruszać się na dziesiątki sposobów: na brzuchu ciągnąc łapami ciało po bruku, na *** odpychając się rękami z tyłu, na boku wybranym dowolnie albo ciągnąc się albo odpychając, mniej ortodoksyjni czołgaja się korzystając z niekonserwatywnych lewacko stóp i kolan, widziano bezczelnych chodzących na kolanach i nawet raczkujących, ci najbardziej wybitni potrafią nawet chodzić na samych rękach. tymczasem lewak nie bedzie nigdy w stanie przyjąć do wiadomości, że najlepiej byłoby stanąć na nogi i zacząć po prostu chodzić. wykracza to poza jego zdolność percepcji. a rzesza zatrudnionych przy rozwijaniu i utrzymaniu obowiązku łażenia przy pomocy rąk wspierać go będzie z całych sił dodatkowo korzystając z pomocy ludzi bez rąk i ze słabymi ramionami, bo im akurat zafunduje się specjalne wózeczki elektryczne, pobuduje podjazdy i punkty ładowania akumulatorów. propaganda zas skutecznie wymaże z głów tych biedaków możliwość używania nóg. w tym systemie jkm jest przedstawicielem szewców. nie ma więc żadnych szans! "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ateista ma prawo do wyznawania swojej "religii" ateistycznej polegającej na braku obrządków religijnych - ja jako katolik mam takie samo prawo do wyznawania swojej religii polegającej m.in. na modlitwie. Jak równość to równość. Ja nie mogę zmuszać ateisty do zachowań przynależnych katolikowi czyli np. do modlitwy - ateista też nie może zmuszać mnie do zachowań ateistycznych czyli np. do nie modlenia się. Jak równość to równość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...